Antakių ir blakstienų augimą skatinantis gelis

CREXY - Antakių ir blakstienų augimą skatinantis gelis

Veido išraiškai ypač svarbus žvilgsnis, kurį galima akcentuoti paryškinus retas ir plonas blakstienas bei antakius.

Storos ir ilgos blakstienos bei tankūs ir ryškūs antakiai atskleidžia žvilgsnio grožį, formuoja veidą ir suteikia bendravimui išraiškingumo, ypač, kai žvilgsnis yra pagrindinė bendravimo priemonė.

„Crexy Lashes and Brows“ yra skaidrus gelis, skatinantis trumpų ir plonų blakstienų bei retų antakių augimą. Jis specialiai sukurtas šiems ypatingiems plaukeliams todėl juos ilgina ir tankina.

Struktūra

Blakstienų ir antakių struktūra yra identiška plauko stiebo struktūrai– ją sudaro trys dalys, t. y. kutikulė, šerdis ir žievė. Šerdis yra storiausia plauko dalis, kurioje gausu keratino.

Skiriasi plauko augimo ciklas – plaukų augimo ciklas trunka nuo 3 iki 5 metų, tuo tarpu blakstienų – nuo 3 iki 4 mėnesių, o antakių augimo ciklas trunka nuo 4 iki 7 mėnesių.

Formulė

Remiantis blakstienų/antakių ir plauko stiebo analogija, šioje priemonėje yra 7 augimo faktoriai, sudarantys plokštelinį (ang. Plate-like) kompleksą (Šveicarijos patentas Nr. CH 713 030): sh-polipeptidas-11, sh-polipeptidas-1, sh-oligopeptidas-1, sh-polipeptidas-9, sh-polipeptidas- 3, sh-oligopeptidas-2, sh-polipeptidas- 31. Šie augimo aktoriai ypač veiksmingai stimuliuoja plaukų augimą, todėl padeda blakstienų ir antakių plaukeliams užaugti ilgiems ir tankiems.

Hialurono rūgštis yra dar viena svarbi dalis, esanti giliai plauko viduje (odos spenelyje ir jungiamojo audinio apvalkale): ji skatina blakstienų augimą anageninėje fazėje, odos spenelio ląstelių proliferaciją bei augimą ir būtiną plauko augimui keratinocitų proliferaciją.

Sudėtyje yra trijų tipų skirtingos molekulinės masės hialurono rūgšties molekulių: 800 daltonų, 200000 daltonų ir 2000000 daltonų. Dėl labai mažos 800 daltonų molekulinės masės hialurono rūgštis gali įsiskverbti į plauko stiebą ir užpildyti žievės zoną. Savo ruožtu didelės molekulinės masės (200000 ir 2000000 daltonų) hialurono rūgštis lieka kutikulėje, atkurdama plauko stiebo struktūrą, todėl plaukas tampa lygesnis ir atsparesnis makiažo, o ypač valymo keliamam stresui.

Acetilo tripeptidas-3 padeda plaukui prisitvirtinti prie odos ir didina plauko folikulą, todėl plaukeliai auga ilgesni ir storesni.

Veiksmingumo bandymas

Dvigubai aklas placebu kontroliuojamas instrumentinis in vivo klinikinis tyrimas atliktas su 20 moterų, priklausančių 18–60 metų amžiaus grupei, kurios naudojo priemonę 120 dienų iš eilės. Bandymo metu buvo vertinami du parametrai trumpas brūkšnelis blakstienų ilgio padidėjimas (instrumentinis parametras) ir blakstienų storio padidėjimas (klinikinis parametras). Veiksminga visiems (100 proc.) tiriamiesiems subjektams. Visi rezultatai yra statistiškai reikšmingi.

Transderminė technologija

Dėl „Labo“ patentuotos transderminės technologijos veikliosios „Crexy Lashes and Brows“ komplekso medžiagos gali įsiskverbti į plauko sistemą ne tik per folikulą (folikulo ertmę), bet ir per odos sluoksnius (ex vivo tyrimai su Franzo difuzinėmis ląstelėmis), padedamos jų mažo molekulinio svorio ir 3 stiprinamųjų elementų (pentileno glikolio, decileno glikolio, kaprililo glikolio). Šveicarijos patentas Nr. CH 711 466.

Straipsniai

Purles nuopelnas – vasaros malonumų netrikdanti veido oda

Vasarą galime stipriai nudegti saulėje. Nuo maudymosi jūroje ar baseinuose dažnai oda išsausėja, pleiskanoja. Dėl laiko trūkumo dažnai, išvykdami į kelionę, daug nemąstydami, perkame kosmetikos priemones ir tikimės apsaugoti savo odą be didelių pastangų. Tačiau kaip teisingai apsaugoti savo odą?

Skaityti daugiau

Augimo faktoriai - raktas į sveiką odą

Neįmanoma sustabdyti bėgančio laiko, tačiau jūs galite veiksmingai paveikti procesus, kurie sukelia senėjimą ir išbalansuoja odą. Nauja „Purles“ linija jau pas mus! Kam skirti augimo faktoriaus technologijos produktai? Kokie yra šie augimo faktoriai? Kodėl juos naudoti? Kviečiu paskaityti

Skaityti daugiau

Purles Aukso & Perlų Ceremonija

Aukso & Perlų ceremonija - tai biotechnologijų ir kosmetologijos srities specialistų sukurta prabangi kosmetinė linija brandžiai odai, kurią sudaro unikalūs receptai su tauriaisiais elementais - auksu, perlais, šampanu ir ikrais. Linija užtikrina ne tik veiksmingumą, bet ir ritualinės prabangos jausmą.

Skaityti daugiau

Purles Sushi Ceremonijos linija

Sushi Ceremonija – tai prabangi brandžiai, pigmentuotai odai skirta linija, skirta odos švytėjimo atstatymui, atjauninimui, šviesinimui, atsinaujinimo ir atgaivinimo skatinimui. Linija paremta šimtmečių senumo Tolimųjų Rytų priežiūros tradicijomis, apima natūralias japonų grožio ištakas.

Skaityti daugiau

Apie Purles prekės ženklą

Purlés - tai inovatyvus prancūzų prekės ženklas, apimantis veido ir kūno odos kosmetinės priežiūros tradicijas, naujas biotechnologijas bei naujausius mokslinius atradimus. Purles produktams būdinga natūralumas ir saugumas, profesionali kokybė bei aukšto lygio efektyvumas už patrauklią kainą. Tai vie ...

Skaityti daugiau

Veido valymo mokymai

Veido valymo mokymų tikslas padėti tiek pradedantiems, tiek jau dirbantiems ir šią procedūrą atliekantiems kosmetologams. Mokymų metu veido valymo metodai ir kombinacijos išsamiai nagrinėjami teoriškai, skirtingi specialistai dalijasi savo patirtimi, o praktiniai įgūdžiai lavinami įvairius metodus prita ...

Skaityti daugiau

Masažo medumi mokymai

Kviečiami esami ir būsimi masažuotojai, kūno priežiūros specialistai, pirčių ritualų meistrai ir visi, kuriems nesvetima sveika gyvensena, santykis su gamta ir natūralumu.

Masažas medumi, tai ideali procedūra prasidedant šaltajam metų laikui, pirčių ritualui. Jis padės sustiprinti organizmą, padid ...

Skaityti daugiau