Kremai, kaukės, hidrogelio lapeliai

Aktyvūs filtrai

Kremai ir kaukės - būtina veido odos priežiūros dalis

Oda yra didžiausias žmogaus organas, o dažnai sakoma, kad ji taip pat yra tarsi veidrodis. Juk dažniausiai iš odos būklės galima pasakyti, ar esate pavargę, ar patiriate stresą, ar Jus kankina kokios nors ligos. Oda dažnai išduoda nuovargį, prastą savijautą ir net amžių. Todėl kasdienė odos priežiūra yra labai svarbi. O viena svarbiausių odos priežiūros rutinos dalių – kremai ir kaukės.

Kaip pasirinkti kremą?

Tokios odos priežiūros priemonės kaip kremai turėtų būti pas kiekvieną kosmetinėje. Tačiau labai dažnai daroma klaida yra kai vienas kremas naudojamas kone viskam. Dažniausiai tai neduoda gerų rezultatų. Tam, kad Jūsų veido oda atrodytų puikiai ir ji būtų nuolat pamaitinta reikalingomis medžiagomis, turi būti naudojami tokia kosmetika, kuri tinka Jūsų odai. Tad pirmiausia renkantis kremą nepamirškite pasidomėti, ar tai kremas brandžiai odai, ar kremai su retinoliu ir pan. Jeigu Jūsų oda yra riebi, Jums netiks veido kremai sausai odai, rinkitės tik Jūsų odos tipui tinkantį kremą, tuomet pasieksite geriausią rezultatą.

Be to, labai svarbu naudoti kremus pagal jų paskirtį. Savo kosmetikos priemonių kataloge pirkėjams siūlome platų įvairių kremų pasirinkimą. Jeigu norite atgaivinti paakių zonos odą, rinkitės kremą paakiams, jeigu Jūsų oda yra nualinta saulės, rinkitės raminantį veido kremą. Geriausia ryte ir vakare naudoti skirtingas priemones. Ryte veidui reikia drėgmės ir naudingų medžiagų, o prieš miegą geriau rinktis raminančius, atstatomuosius, nakčiai skirtus kremus.

Kokios kaukės yra geriausios?

Vien kremo Jūsų veido odos priežiūrai nepakaks, todėl veido ir paakių kaukės turėtų būti neatsiejama veido odos priežiūros dalis. Svarbu žinoti, kad kaukės veidui ir kaukės paakiams neprivalo būti naudojamos kasdien, kaip kremai.

Rinkdamiesi kaukę, taip pat pastebėsite, kad jos gali būti įvairios. Pavyzdžiui, jeigu Jus kankina paburkę paakiai, rinkitės raminančias paakių kaukes. Taip pat galite įsigyti raudonį mažinančią paakių kaukę, kuri atgaivins veido odą ir suteiks jai skaistumo. Kaukės gali būti tepamos, gali būti hialurono lapeliais arba lakštinės. Geriausiai rinktis tokią kosmetiką, kuri būtų Jums patogiausiai naudojama.

Kaip naudoti kremus ir kaukes?

Kad ir kokias veido odos priežiūros priemones naudojate, nepamirškite, kad jas naudoti reikia atsakingai. Visuomet perskaitykite gamintojo informaciją apie kosmetikos priemonių naudojimą ir laikykitės ten nurodytų instrukcijų. Dažniausia veido kremai gali būti naudojami kasdien, o kaukės rečiau – kartą ar kelis kartus į savaitę.