Kosmetika

Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 19,00 € - 71,00 €

Linijos

Linijos

Odos tipas

Odos tipas

Poveikis

Poveikis

Aktyvūs filtrai

Profesionali kosmetika – geriausias būdas pasirūpinti savo grožiu kasdien

Mūsų oda reikalauja dėmesio ir rūpesčio kasdien. Jai reikalingos kokybiškos odos priežiūros priemonės ir tinkama kosmetika. Kasdienis rūpestis oda yra neatskiriama mūsų rutinos dalis. Būtent oda gali parodyti, kaip mes jaučiamės, ar esame pavargę, koks yra mūsų gyvenimo būdas. Kosmetika odai gali būti labai įvairi, todėl tik tinkamai pasirinktos priežiūros priemonės veikia efektyviai ir gali suteikti geriausią rezultatą. Atrinkome Jums geriausius kosmetikos odai pasiūlymus, kuriuos visuomet rasite mūsų prekių kataloge.

Kremai ir kaukės

Tokios odos priežiūros priemonės kaip kremai ir kaukės yra kasdienės odos priežiūros dalis. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite kokybiškus kremus ir kaukes, kurias gamina geriausi kosmetikos gamintojai. Kiekvienam odos tipui bus ką išsirinkti, nes čia yra ir kremai brandžiai odai, veido kremai sausai odai ir ne tik. Pavyzdžiui, kremai su retinoliu yra puikus pasirinkimas norint sustabdyti senėjimo procesus. Tokie kremai nuo raukšlių padeda išlyginti odą, sumažinti nedideles raukšles. O kremai su vitaminu C padės išlyginti veido spalvą, suteiks jai spindėjimo. Tai puiki priemonė tiems, kurie nori įveikti vis atsirandančias pigmentines dėmes.

Kasdienėje veido priežiūroje labai svarbų vaidmenį užima įvairios kaukės. Mūsų siūlomos kaukės veidui ir kaukės paakiams – tai, kuo galite palepinti savo veido odą. Bent kartą į savaitę pamaitinkite odą kauke ir rezultatus pamatysite iš karto.

Prausikliai, šveitikliai, losjonai

Kasdienėje odos priežiūros rutinoje labai svarbu, kokie prausikliai, šveitikliai ir losjonai odai yra naudojami. Grožio ir sveikatos tarnyba siūlo rinktis tik kokybiškas ir patikimas priemones. Mūsų klientai ypač vertina „Purles“ gamintojo odos priežiūros priemones, kurios į Lietuvą atkeliauja iš Prancūzijos. Prancūziška kosmetika vertinama visame pasaulyje. Todėl mūsų siūlomi „Purles“ prausikliai ar šveitikliai yra išskirtinai aukštos kokybės ir draugiškos sudėties. Tai užtikrina, kad po prausimo, oda nebūtų jautri, nekiltų alergijos, neatsirastų dėmių. Šio gamintojo kūno losjonai padeda pamaitinti odą ir praturtinti ją naudingomis medžiagomis. Tai odos priežiūros priemonės, kurias būtina naudoti kasdien, jeigu norite mėgautis veika ir švytinčia oda.

Serumai ir eliksyrai

Vis dar ieškote savo jaunystės eliksyro? Grožio ir sveikatos tarnyba jau rado jį ir gali pasidalinti jo receptu. Tai yra – kokybiška odos priežiūra, kuri padės įveikti senėjimo procesus. Būtent tam sukurt į įvairūs odos serumai ir eliksyrai odai. Jų galite rasti mūsų prekių kataloge, kuriame – tik kokybiška kosmetika. Esame tikri, kad rasite, ką išsirinkti. Retinolio serumas, hialurono serumas, serumai veidui ir įvairūs aukštos kokybės eliksyrai odai – tai, kuo galite apdovanoti savo odą. Jei veikia jauninančiai, suteikia odai švytėjimo, išlygina ją, maitina ir sukuria apsauginį sluoksnį. Toms, kurios dar nerado savo jaunystės eliksyro, čia tikrai bus ką išsirinkti.