BIOJOUX auskarai vaikams

Aktyvūs filtrai

BIOJOUX auskarai vaikams – ne tik grožis, bet ir kokybė

Visos mergaitės nori puoštis ir atrodyti tikromis princesėmis. Dažniausiai pirmuoju mergaičių papuošalu ir tampa auskarai vaikams. Šiandien tokių papuošalų pasirinkimas yra labai platus. Tačiau renkantis, reikėtų tai daryti atsakingai. Specialistai įspėja, kad suaugusiems kuriami papuošalai netinka vaikams, todėl reikėtų rinktis tik iš vaikų kolekcijų. Būtent tokie BIOJOUX auskarai vaikams siūlomi mūsų elektroninėje parduotuvėje. Kviečiame apsidairyti kataloge ir daugiau sužinoti apie vaikams tinkamus auskarus.

BIOJOUX auskarai vaikams – kas tai?

Jeigu ieškote papuošalų vaikams, tai siūlome rinktis tik patikimų gamintojų papuošalus. Būtent tokie ir yra BIOJOUX auskarai vaikams. Šis prekės ženklas yra plačiai žinomas daugelyje Vakarų Europos šalių. Tai Italijoje kuriami papuošalai, kurie išsiskiria tuo, kad yra hipoalerginiai. Šių papuošalų gamyboje naudojamas tik medicininis metalas, kuris nekelia alergijos, neerzina odos. Tai labai svarbu, renkantis papuošalus vaikams.

Šie auskarai vaikams yra pasirenkami įvairiomis progomis. Pavyzdžiui, auskarai gali būti puiki dovana per gimtadienį, jeigu mergaitei jau pravertos ausys. Taip pat jie gali būti puiki dovana per krikštynas, darželio išleistuves, mokslo metų pradžios progai ir daugybei kitų švenčių. Mažosios princesės labai mėgsta išskirtinius BIOJOUX auskarus, kurie yra įvairių formų, spalvų ir dydžių.

Kodėl vaikams netinka suaugusiųjų auskarai?

Jeigu anksčiau nesidomėjote vaikams kuriamais papuošalais, gali būti, kad nežinojote, jog jie skiriasi nuo tų, kurie kuriami suaugusiems. Juk atrodytų, kad mažai mergaitei galima tiesiog nupirkti nedidelius auskarus iš juvelyrikos salono ir jie puikiai tiks vaikui. Tačiau taip tikrai nėra. Svarbu žinoti, kad vaikams auskarai kuriami kitaip. Suaugusiųjų auskarų užsegimai yra didesni, todėl jeigu vaikas segės auskarus, pagamintus suaugusiems, gali būti, kad auskaras durs į kaklą, braižys odą. Be to, dažniausiai suaugusiems kuriami auskarai, net ir tuomet, kai jie yra hipoalerginiai, yra per dideli ir per sunkūs mažoms ausytėms. Todėl visuomet reikėtų rinktis tik tuos gamintus, kurių kataloge yra auskarai vaikams. BIOJOUX auskarai vaikams yra vienas populiariausių pasirinkimų.

Kaip pasirinkti vaikui tinkamus auskarus?

Mūsų kataloge rasite išskirtinių, labai gražių ir stilingų auskarų vaikams. Širdelės, įvairių žvėrelių ar vaisių formos auskarai vaikams – labai populiarūs tarp įvairaus amžiaus mergaičių. Rinkitės tokius auskarus, kurie patinka mažajai princesei. Mažesnio amžiaus vaikams tiks mažesni auskariukai, kurių ir užsegimas yra mažesnis, o vyresnėms mergaitėms galima rinktis ir įsegamus auskarus. Renkantis gaminius, nepamirškite paskaityti informaciją apie papuošalą, kad žinotumėte, kokios medžiagos naudojamos gamyboje, koks yra realus papuošalų dydis. Jūsų pasirinktus auskarus mes supakuosime ir atsiųsime Jums nurodytu adresu.