Prausikliai, tonikai, pieneliai, šveitikliai

Aktyvūs filtrai

Kokybiški prausikliai, šveitikliai ir losjonai Jūsų odos priežiūrai

Mūsų veido oda yra labai jautri, o su metais ji keičiasi, todėl labai svarbu tinkamai ja rūpintis kasdien. Vien kremai ir kaukės neužtikrina geros veido odos sveikatos, todėl reikalingos ir kitos veido priežiūros priemonės, tokios kaip įvairūs prausikliai, šveitikliai, losjonai. Mūsų prekių kataloge rasite platų šių priemonių pasirinkimą. Siūlome tik kokybiškus ir efektyvius gaminius, kuriuos vertina mūsų klientai. Ar žinojote, kad tinkamos priemonės leidžia mėgautis grožio procedūromis namuose?

Kaip pasidaryti veido pilingą namuose?

Įvairios veido priežiūros procedūros gali būti atliekamos ne tik grožio salone. Pavyzdžiui, veido pilingą arba net veido valymą galite pasidaryti namų sąlygomis. Tam tereikia įsigyti reikalingas priemones ir žinoti, kaip atlikti visą procesą. Štai keli patarimai, kad veido pilingas namuose pavyktų sėkmingai.

  • Tinkamos veido priežiūros priemonės. Kad veido pilingas būtų sėkmingas, reikia pasirinkti tam skirtas kosmetikos priežiūros priemones. Įvairūs veido šveitikliai ir prausikliai veidui turi būti tinkami pagal jūsų veido odą. Pasirinkite kokybiškas kosmetikos priemones, kad užtikrintumėte, jog procesas bus sėkmingas.
  • Nuvalytas veidas. Prieš pilingavimą, nuvalykite veidą. Tam tinka įvairūs tonikai veidui. Jeigu Jūsų veido oda riebi, tuomet turėtų būti naudojami tik tonikai riebiai odai. Veido tonikai nuvalys odą ir paruoš ją šveitimo etapui.
  • Pilingavimo procesas. Pilingavimui naudojami arba prausikliai veidui arba specialūs pilingai veido odai. Įmasažuokite pilingą į veido odą, tačiau ne per stipriai. Procedūra turi būti maloni, bet ne skausminga. Pilingas turėtų trukti iki dešimties minučių. Pilingo arba šveitiklio netepkite ant akių zonos.
  • Odos nuraminimas ir palepinimas. Po procedūros reikėtų nuplauti odą šiltu vandeniu ir nuraminti. Pamaitinkite odą raminamu losjonu ar kita kosmetikos priemone, tinkančia Jūsų veido odos tipui.

Kaip dažnai galima pilinguoti veidą?

Veido valymas arba veido pilingas neturėtų būti kasdienė procedūra namuose. Dažniausiai tai yra retesnė procedūra nei veido kaukės naudojimas. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų veido oda yra mišri, tuomet veido šveitikliai ir prausikliai odai neturėtų būti naudojami per dažnai. Dažniausiai pilingo procedūros pakaks kartą ar du kartus į mėnesį. Dažniau tokias procedūras kartoti reikia jeigu Jūsų veido oda yra riebi. Tuomet veidą pilinguoti galima ir kiekvieną savaitę. O jeigu Jūsų oda jautri, nepamirškite kad Jums tinka tik prausikliai jautriai odai, o pilingo procedūra turėtų būti daroma ne dažniau kaip kartą į mėnesį.