Eliksyrai, serumai, koncentratai

Aktyvūs filtrai

Veido serumai ir eliksyrai: kaip išsirinkti ir naudoti?

Tokios veido priežiūros priemonės kaip serumai ar eliksyrai šiuo metu yra vis labiau populiarėjantys gaminiai. Savo kataloge siūlome tik kokybiškus serumus ir eliksyrus odai. Tačiau vis dar pasitaiko, kad ne visi žino, kam skirtos šios kosmetikos priemonės. O neteisingai naudojama kosmetika gali sukelti nemalonumų. Todėl verta žinoti, kaip veikia serumai ir eliksyrai, kada juos reikia naudoti ir kaip pasirinkti Jums geriausiai tinkantį.

Kaip veikia serumai?

Veido odos priežiūros priemonių kataloge galima rasti daug įvairių eliksyrų ir priemonių. Svarbu žinoti, kad serumai nėra tas pats, kas kremai veidui ar losjonai. Pirmiausia todėl, kad serumas veidui yra itin didelės koncentracijos. Todėl tai ypač efektyvi kosmetikos priemonė veido odai. Serumai, skirtingai, nei kremai ar losjonai, ne tik praturtina odą, bet ir veikia kaip apsaugos priemonė. Tai puikus pasirinkimas kai norite apsaugoti veido odą nuo saulės, kai ieškote sprendimų pigmentinėms dėmėms, kai reikia greitai atstatyti odos drėgmės tonusą. Be to, įvairūs hialurono serumai taip pat padeda sumažinti raukšles ir stabdo senėjimo procesus. Taigi, tai yra daug efektyvesnės kosmetikos priemonės už kremus.

Kaip pasirinkti serumą ar eliksyrą?

Nesvarbu, ar Jums reikalingas retinolio serumas, ar serumas su vitaminu C, ar hialurono serumas, kiekvieną produktą reikia rinktis atsakingai. Oda yra labai svarbus mūsų organas, todėl svarbu, kokias priemones jos priežiūrai naudojate. Mūsų kataloge rasite tik kokybiškus ir saugius produktus. Visi mūsų siūlomi serumai ir eliksyrai yra aukščiausios kokybės, jų efektyvumas patvirtintas kokybės tyrimais, todėl tai yra geriausias pasirinkimas Jūsų odai.

Dažnai manoma, kad galima naudoti tik vieną veido serumą. Tačiau tai tėra mitas. Skirtingi serumai ir eliksyrai gali būti derinami tarpusavyje ir naudojami kaip ir bet kurios kitos odos priežiūros priemonės. Svarbiausia, žinoti, kada kokį serumą rinktis ir kaip tinkamai juos derinti tarpusavyje.

Kaip naudoti serumus ir eliksyrus?

Labai svarbu, kad serumai ir eliksyrai būtų naudojami tinkamai. Tik tuomet pamatysite geriausius rezultatus. Savo klientams pateikiame išsamią informaciją apie mūsų parduodamų gaminių sudėtį ir naudojimą. Nepamirškite vadovautis instrukcijomis. Tačiau yra ir tam tikros bendros taisyklės, kaip turėtų būti naudojamos tokios odos priežiūros priemonės kaip serumai ir eliksyrai.

Pavyzdžiui, labai svarbu, kad skirtingi serumai nebūtų maišomi. Tą pačią dieną galite naudoti net kelis serumus, tačiau reikia daryti bent kelių valandų pertraukas. Pavyzdžiui, ryto veido rutinai labai tinka hialurono serumai, kurie atgaivina odą, pamaitina ją ir suteikia apsaugą nuo saulės. Vakarais puikus pasirinkimas yra retinolio serumas arba serumas su vitaminu C. Šie serumai atstato odą, skaistina ir jauniną ją, skatina odos ląstelių atsinaujinimą.