BIOJOUX auskarai

Aktyvūs filtrai

BIOJOUX auskarai moterims – kokybė iš Italijos

Auskarai yra vienas dažniausiai moterų įsigyjamų papuošalų. Kai kurios jų turi kone po porą skirtingoms progoms ir išėjimams. O kaip gi. Juk vienokie auskarai tinka kasdienai, o kitokie – šventiniam išėjimui. Be to, vienokie auskarai moterims atrodo gražiau prie klasikinės aprangos, o visai kitokius reikėtų derinti prie kokteilinės suknelės. Tačiau svarbiausia, kad auskarai būtų kokybiški, todėl mūsų kataloge siūlomi geriausi BIOJOUX auskarai moterims, pasižymintys hipoalerginėmis savybėmis.

Kodėl BIOJOUX auskarai tokie populiarūs?

Renkantis auskarus, labai svarbu skirti dėmesio ne tik tam, kaip jei atrodo, bet ir stebėti, kokia yra Jūsų savijauta nešiojant auskarus. Pavyzdžiui, kai kurioms moterims pasireiškia alergija ir jos negali nešioti auskarų, nes pastebi, kad po kurio laiko atsiranda skausmas, ant ausies gali atsirasti guzelis, paraudimai. Dažniausiai tai reiškia, kad auskaro forma arba medžiaga Jūsų organizmui netinka ir sukelia alergines reakcijas. Apie tai galite pamiršti, pasirinkę BIOJOUX auskarus.

Tai italų gamintojo auskarai, kurie yra labai vertinami Vakarų Europoje. Visi jų gaminami auskarai moterims yra hipoalerginiai, todėl pasirinkus juos, galite pamiršti apie bet kokias alergines reakcijas. Net ir įsisegus naujus auskarus, nejusite skausmo, ant ausies neatsiras paraudimų. BIOJOUX auskarai gali būti nešiojami ir visą dieną, o Jūs jausitės puikiai. Tai ne tik hipoalerginiai, bet ir lengvi auskarai, todėl jie nevargina ausies, neištempia auskaro vėrimo vietos.

Kaip pasirinkti auskarus?

Norite atsinaujinti papuošalų dėžutę ir manote, kad tam puikiai tiktų BIOJOUX auskarai? Siūlome rinktis auskarus ne tik pagal spalvą, bet ir pagal formą. O ją geriausiai derinti prie savo veido formos.

Pavyzdžiui, jeigu Jūsų veidas yra pailgas, geriausia rinktis mažesnius auskarus, kurie sumažins veido ilgį. Jums puikiai tiks apvalūs BIOJOUX auskarai su akutėmis arba apvalūs auskarai, apgaubiantys ausies spenelį.

Tuo tarpu moterims, kurių veido forma yra apvali, kaip tik reikėtų rinktis ne tokias nuosaikias formas. Jūsų veidui daugiau harmonijos suteiks tie auskarai, kurie yra griežtesnių formų. Rinkitės kampuotus, kvadratinius auskarus, taip pat kabančių auskarų modelį, kuris pabrėš Jūsų veido linijas, bet nepriduos papildomos apimties.

Trikampio veido formos moterims puikiai tiks jų veido linijas kiek sušvelninantys auskarai. Pavyzdžiui, gėlytės, širdelės formos BIOJOUX auskarai, kurie yra išskirtinio grožio. Taip pat maži perlų imitacijos auskarai, kuriuos galima nešioti pačiomis įvairiausiomis progomis.

Mūsų kataloge rasite platų įvairių auskarų moterims pasirinkimą, tad tikrai rasite sau tinkančius ir patinkančius.