Kraujo tyrimai

Aktyvūs filtrai

Laiku atlikti profesionalūs kraujo tyrimai – geriausias būdas suprasti save ir sau padėti

Dažnas iš mūsų gyvename įprastą gyvenimą ir net nesusimąstome, kad galime jaustis geriau arba kodėl vieną ar kitą dieną jaučiamės silpnesni, iš kur atsiranda anksčiau nebuvę negalavimai, skausmas. Tai sužinoti padėtų laiku atlikti kraujo tyrimai.

Dėl netinkamos organizmo veiklos arba tuomet, kai nepažįstame savęs, galime ne tik blogai jaustis, bet ir matyti ryškius pasikeitimus. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad pasikeitusi odos spalva gali išduoti apie ligas ar alergijas? Daugelis nežinome, kam esame alergiški, kokia yra mūsų organizmo būklė ir ko mums trūksta. Tam yra atliekami įvairūs kraujo tyrimai. Grožio ir sveikatos tarnyba savo klientams siūlo aukštos kokybės, greitai ir profesionaliai atliekamus kraujo tyrimus kiekvienam.

Profilaktiniai kraujo tyrimai

Tai vieni populiariausių tyrimų, kuriais pasinaudoti gali kiekvienas. Pastebėjote, kad jaučiatės prastai, tačiau nežinote kodėl? Gali būti, kad Jums trūksta naudingų medžiagų, gal organizme jaučiamas kalio trūkumas, o gal vitamino D trūkumas. Tam reikalingi kraujo tyrimai, normos ribose yra svarbiausios medžiagos ar ne, tiksliai parodys rezultatai. Jie padės suprasti, ko Jūsų organizmui trūksta, kokių papildų reikėtų įtraukti į racioną arba kur ieškoti negalavimo priežasčių. Taip pat profilaktiniai kraujo tyrimai yra reikalingi prieš operacijas, kai norima sužinoti įvairių ligų rizikas ir pan. Kraujo tyrimai Kaune ar kitame mieste atliekami greitai ir paprastai.

Maisto netoleravimo tyrimai

Ar pastebėjote, kad vienus maisto produktus Jūsų organizmas priima geriau nei kitus? Dažniausiai taip yra todėl, kad mūsų organizmas ne visus maisto produktus toleruoja vienodai. Žinodami, kokių produktų netoleruojate, galite labai padėti savo organizmui. Tam reikalingi profesionalūs maisto tyrimai, kurie gali tiksliai pasakyti, kokie produktai tinkami Jūsų organizmui, o kurių geriau vengti. Maisto alergenų tyrimas ir maisto netoleravimo tyrimas atliekamas greitai ir yra greitas būdas išspręsti svorio reguliavimo klausimus, kitus nepatogumus.

Grožio ir sveikatos tarnyboje galite įsigyti Jums reikalingą tyrimų programą, o kraują priduoti mūsų partnerių „SYNLAB“ laboratorijose, tad čia atliekami visi mūsų siūlomų kraujo tyrimai Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Druskininkuose.

Kraujo tyrimai sportuojantiems

Kiekvienas sportuojantis žmogus turi žinoti, kad sportas turi būti tinkamai parinktas. Net ir aktyviai sportuojant, labai svarbu nuolat stiprinti savo organizmą. Kad sportas duotų geriausius rezultatus, reikia žinoti, kokia kryptimi judėti. Tai gali padėti išsiaiškinti tyrimai sportuojantiems. Priklausomai nuo to, koks yra sportavimo tikslas, Jums gali padėti sporto tyrimai norintiems numesti svorį arba kitokio tipo kraujo tyrimai sportuojantiems, kurie atliekami, kai norima priaugti svorio. Mūsų svetainėje rasite platų tyrimų pasirinkimą, kurie padės susiplanuoti efektyviausią sporto kryptį kiekvienam.