Grožio ir sveikatos tarnybos elektroninėje parduotuvėje https://groziotarnyba.lt/ įsigyti tyrimai yra atliekami mūsų partnerio Synlab Lietuva medicinos laboratorijose, kurios randasi Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Druskininkuose ir Panevėžyje.

Išsirinkus ir apmokėjus norimus tyrimus, Jūsų nurodytu elektroniniu paštu gausite užsakymo patvirtinimą ir užsakymo numerį. Gautą patvirtinimo dokumentą išsaugokite, jį pateiksite atvykę atlikti tyrimus į pasirinktą laboratoriją.

Taip pat su savimi būtina turėti:

    • Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą arba leidimą gyventi Lietuvos Respublikos teritorijoje). Asmenys, neturintys asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, registruojami kaip anonimai.
    • Jei tyrimai atliekami vaikui iki 16 metų, tai vienam iš tėvų ar globėjų būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą arba leidimą gyventi Lietuvos Respublikos teritorijoje) ir vaiko gimimo liudijimą. Nepateikus nurodytų dokumentų, vaikams tyrimai neatliekami. Galioja visos notariškai patvirtintos dokumentų kopijos.

Prieš atvykstant būtina išankstinė registracija tel. +370 685 39801. Skambinti darbo dienomis nuo 7.30 iki 16.00 val.