Maisto papildai

Aktyvūs filtrai

Maisto papildai praturtins Jūsų mitybos racioną ir pripildys organizmą naudingomis medžiagomis

Tam, kad nuolat jaustumėtės gerai ir būtumėte sveiki, labai svarbu, kad Jūsų organizmas būtų pripildytas visomis reikalingomis medžiagomis. Deja, dažnai pasitaiko, kad tam tikri negalavimai, nuotaikų svyravimai ar nuovargis atsiranda dėl medžiagų trūkumo. Tam pirmiausia turėtų padėti maisto papildai. Šiandien specialistai neslepia, kad net ir sveikiems žmonėms maisto papildų vartojimas gali padėti jaustis geriau ir atitolinti senėjimo procesus.

Kodėl svarbu vartoti papildus?

Įvairūs maisto papildai, tokie kaip vitaminai plaukams, žuvų taukai, vitaminai vyrams ir vitaminai moterims yra reikalingi mūsų organizmui. Pavyzdžiui, geriamasis kolagenas šiandien yra vienas populiariausių papildų, nes kolageno mūsų organizmas su metais pagamina vis mažiau. Deja, nėra kitų šaltinių, iš kur galėtumėte gauti kokybišką ir gerai išgrynintą kolageną. Todėl tokie maisto papildai yra geriausia pagalba sau.

Dažniausiai apie tai, kad organizmui trūksta vienokių ar kitokių medžiagų, išduoda mūsų savijauta. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad Lietuvoje kone kiekvienam gyventojui trūksta vitamino D? Dėl didžiulio šio vitamino trūkumo pasireiškia rimti negalavimai: ima kamuoti stresas, nemiga, stinga energijos, nuolat jaučiama prasta nuotaika. Pasirodo, kad tinkamai parinkti maisto papildai gali padėti atsisveikinti su šiomis problemomis ir padėti Jums jaustis geriau.

Kaip pasirinkti papildus?

Specialistai įspėja, kad maisto papildai neturėtų būti vartojami savo nuožiūra. Nepakanka manyti, kad patys žinote, kokių medžiagų Jūsų organizmui trūksta. Todėl geriausiai dėl to kreiptis į specialistus. Pavyzdžiui, mūsų prekių katalogo „Kraujo tyrimai" skiltyje galite rasti platų įvairių tyrimų pasirinkimą. Atlikus tyrimus, galima tiksliai sužinoti, kokių medžiagų Jūsų organizmui trūksta ir tuomet pasirinkti tinkamus papildus. Tyrimai parodys, ar Jums reikalingi papildai sąnariams, ar gliukozaminas, o gal natūralūs papildai, padedantys stabdyti senėjimo procesus.

Natūralūs maisto papildai – geriausias pasirinkimas

Nepamirškite, kad mūsų kūnas nusipelno kokybiškų medžiagų. Todėl renkantis maisto papildus, būkite atsargūs ir vartokite tik kokybišką produkciją. Geriausias pasirinkimas – natūralūs maisto papildai, kurie praturtinti ne cheminėmis medžiagomis, bet augaline sudėtimi iš gamtos. Tokie maisto papildai yra geriausias pasirinkimas, jeigu norite, kad organizmas geriau pasisavintų reikalingas medžiagas. Mūsų prekių kataloge galite rasti platų natūralių maisto papildų pasirinkimą. Papildai bei vitaminai vyrams ir papildai moterims iš gamtos – geriausias sprendimas puikiai savijautai ir gerai Jūsų sveikatai.