Kraujo tyrimai sportuojantiems

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 15,00 € - 150,00 €

Aktyvūs filtrai

Kraujo tyrimai sportuojantiems padės pasiekti geresnių rezultatų

Sportas ir judėjimas yra tikrasis sėkmės garantas, užtikrinantis gerą savijautą. Sakoma, kad norint būti sveikam, reikia nuolat judėti. Ir tai yra tikra tiesa. Sportas leidžia ne tik gerai jaustis, bet ir pasiekti norimų rezultatų. Vieni nori numesti svorio, kiti jo priaugti, tretiems sportas svarbus, norint sutvirtinti organizmą ar netgi imuninę sistemą. Tam, kad sportas leistų pasiekti geresnius rezultatus, atliekami įvairūs kraujo tyrimai sportuojantiems. Tai naudinga paslauga tiek profesionaliems sportininkams, tiek mėgėjams.

Kaip pasirinkti reikalingus tyrimus?

Savo klientams siūlome įvairius kraujo tyrimus, kurie yra skirti sportuojantiems. Priklausomai nuo to, koks yra Jūsų išsikeltas sporto tikslas, galite pasirinkti Jums tinkamus tyrimus. Mūsų kataloge yra ir kraujo tyrimai sportuojantiems, siekiant numesti svorio, taip pat yra ir kraujo tyrimai sportuojantiems, siekiant priaugti svorio. Taip pat labai populiari profilaktinė tyrimų programa sportuojantiems, kuri dažniausiai praverčia profesionaliems sportininkams. Ji naudinga, nes sportuojant reikia sekti savo organizmo rodiklius, stebėti, kokių medžiagų organizme yra pakankamai, kokiomis reikėtų praturtinti mitybą ar kokių maisto papildų įtraukti į savo mitybos racioną.

Ką parodys kraujo tyrimai?

Kraujo tyrimai sportuojantiems pirmiausia parodys Jūsų organizme esančias svarbiausių medžiagų normas. Tačiau nereikia manyti, kad jeigu vienos ar kitos medžiagos organizme yra mažiau, tai reiškia trūkumą, alergiją ar kažką blogo. Normos yra skirtingos ir gali būti labai įvairios, priklausomai nuo to, kam atliekamas tyrimas. Todėl kiekvienam, kuriam reikalingi kraujo tyrimai sportuojantiems, rekomenduojame įsigyti ir specialisto interpretaciją apie atliktą tyrimą. Kvalifikuotas specialistas pakomentuos, ką rodo tyrimo rezultatai ir ką reikėtų daryti, kaip keisti sporto režimą, o gal laikytis tokio, koks yra, ar nereikia pokyčių Jūsų plane ir mityboje.

Kaip atlikti tyrimus?

Visi mūsų siūlomi kraujo tyrimai yra atliekami Jums patogiu laiku. Bendradarbiaujame su partneriu „SYNLAB“, kuris atlieka visus tyrimus Lietuvos medicinos laboratorijose. Tai reiškia, kad visi kraujo tyrimai Kaune, Vilniuje ar kitame mieste yra atliekami profesionaliai ir kokybiškai. Jums tereikia savo kraujo mėginį atnešti į mūsų partnerio laboratorijas, kurios yra įsikūrusios Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Druskininkuose. Visi kraujo tyrimai atliekami greitai ir kokybiškai. O svarbiausia – Jums nereikės laukti ilgų eilių pas gydytoją, norint atlikti tyrimą ir gauti rezultatus.

Kaip pasiruošti tyrimams?

Kraujo tyrimai sportuojantiems gali būti įvairūs, todėl prieš atlikdami tyrimą, pasidomėkite, kaip jam pasiruošti. Gali būti, jog tam tikrą laiką prieš tyrimą reikės nevalgyti. Taip pat svarbu atkreipti, kad nebūtumėte vartoję tam tikrų maisto papildų ar medžiagų. Visa ši informacija yra pateikta prie kiekvieno mūsų siūlomo tyrimo aprašymo, kad kraujo tyrimai būtų atlikti sklandžiai, o gauti rezultatai būtų tikslūs.