Maisto netoleravimo tyrimai

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 55,00 € - 379,00 €

Aktyvūs filtrai

Maisto netoleravimo tyrimai padės suprasti, kodėl jaučiatės blogai

Sakoma, kad esame tai, ką valgome. Iš tiesų nuo mūsų mitybos labai priklauso ne tik mūsų savijauta, bet ir sveikata. Todėl rūpintis savo mityba labai svarbu. O jeigu norite būti tikri, kad valgote tai, kas tinka Jūsų organizmui, Jums turėtų pagelbėti maisto netoleravimo tyrimai. Tai kraujo tyrimai, kurie gali pasakyti, kokiems produktams esate alergiški, ko reikėtų vengti mityboje, kad jaustumėtės gerai.

Kuo naudingi maisto netoleravimo tyrimai?

Kartais mus ima kamuoti tam tikri negalavimai arba nemalonios organizmo reakcijos, ir sudėtinga suprasti, kodėl taip nutinka. O pasirodo, kad tai gali būti todėl, kad esate alergiški vienam ar kitam maisto produktui, o gal Jūsų organizmas tiesiog netoleruoja kokių nors medžiagų ir tai yra reakcija į kažką, ką šiandien suvalgėte.

Reakcijos gali būti įvairios ir ne visuomet suprantame, kad tai nuo maisto. Pavyzdžiui, atsiradęs odos niežulys, bėrimai, paraudimai gali būti reakcija į netoleruojamą maistą arba alergija tam tikriems produktams. Taip pat gali pasireikšti pykinimas, netgi atsirasti dilgelinė. Jeigu pastebite, kad Jums taip nutinka, Jums pravers maisto netoleravimo tyrimai, kurie atsakys, ar tai yra alerginė organizmo reakciją į vieną ar kitą produktą.

Kada reikia daryti maisto netoleravimo testą?

Šiandien maisto tyrimų laboratorija turi nemažai darbo, nes kraujo tyrimai dėl maisto netoleravimo tampa vis populiaresni. Tai iš tiesų yra naudingas tyrimas, kuris gali praversti daugeliui. Tačiau labai svarbu atskirti, ką reiškia alergija maistui. Pavyzdžiui, jeigu pastebite, kad reakcija pasireiškia suvalgius vieno ar kito maisto produkto tą pačią dieną, gali būti, kad esate jam alergiški. Tokiu atveju gali praversti maisto netoleravimo tyrimai, kurie parodys, ar tikrai esate alergiški. Tačiau jeigu nemaloni reakcija pasireiškia po kelių dienų, greičiausiai, tai nesusiję su suvalgytu maistu ir reakcija į jį.

Specialistai pastebi, kad organizmo polinkis į alergijas pasireiškia nuo mažumės. Todėl maisto netoleravimo tyrimai gali būti atliekami ir vaikams. Ypač, jeigu pastebite, kad vaikui vis pasireiškia įvairios alerginės reakcijos ir nėra aišku, kas jas sukelia. Taip pat maisto alergenų tyrimas gali būti naudingas tuomet, jeigu vaikas jau turi kokių nors reakcijų. Pavyzdžiui, pasireiškusi alergija nuo žiedadulkių. Dažnai žmones kankina ne viena alergija, tad tokiu atveju būtų naudinga pasirūpinti, kad būtų atlikti ir maisto tyrimai.

Mūsų kataloge rasite kelių maisto tyrimų pasirinkimą. Galite rinktis konkrečių alergenų tyrimą arba išplėstinį maisto netoleravimo tyrimą, kuris padės sužinoti, kiek Jūsų organizmas turi antikūnų ir ar yra rizika alergijai.