Apie Purles prekės ženklą

Purlés - tai inovatyvus prancūzų prekės ženklas, apimantis veido ir kūno odos kosmetinės priežiūros tradicijas, naujas biotechnologijas bei naujausius mokslinius atradimus. Purles produktams būdinga natūralumas ir saugumas, profesionali kokybė bei aukšto lygio efektyvumas už patrauklią kainą. Tai vienas kitą papildantys aukščiausios kokybės ir kvapų magija pasižymintys kosmetikos produktai, kuriuos galima pritaikyti kiekvienam klientui individualiai, taip sukuriant jo individualų grožio kodą.

Purles produktai gaminami iš natūralios kilmės ingredientų, sudėtyje neturi parabenų, mineralinių aliejų ir t.t.

Prancūzijos inovacijų laboratorija

Sekite mus Facebook

Purlés kosmetika yra sukurta grožio profesionalams. Ją sudaro profesionali ir individuali kosmetinės linijos. Gaminama 80% Prancūzijos ir 20% Ispanijos laboratorijose, atitinkančiose aukščiausius gamybos standartus. Gaminiuose taikoma ilgametė mokslinė patirtis, kokybės kontrolė ir nuolatiniai nepriklausomi dermatologiniai tyrimai. Inovatyvių technologijų ir pramonės patirties sintezė sudaro „Purlés“ prekės ženklą, kuris garantuoja aukščiausią kokybę ir matomus rezultatus. Klientų pasitenkinimas ir saugumas yra nepaprastai svarbūs.

Estetinės medicinos įkvėpta grožio esencija

Purlés“ gaminių asortimentas nuolat plečiasi naujomis linijomis, kurios semiasi įkvėpimo iš naujausių mokslo laimėjimų. Tokie produktai yra pvz. cheminiai pilingai, peptidai, retinolis, EGF ir hialurono rūgštis. Technologiškai pažangios cheminių pilingų formulės garantuoja aukščiausią kokybę ir efektyvų šveitimą. Mezokokteilių linija, skirta mikroadatinei mezoterapijai, praturtinta ir revoliucine namų priežiūra, yra intensyvi procedūra, kuri kovoja su odos senėjimo simptomais ir garantuoja optimalų atsaką į individualius odos poreikius. DNR Protection Expert sudėtyje esantis vitaminas C tiekia ingredientą į odą, kad jis būtų veiksmingas ir užtikrintų optimalų padengimą bei prieinamumą. Dėmesys mūsų kosmetikos kokybei ir nepriekaištingai kompozicijai daro ją geriausia priemone kvalifikuotų profesionalų rankose.

Profesinės ateities ceremonijos

Mūsų profesionali kosmetika buvo sukurta grožio salonams, klinikoms ir SPA centrams, kurie nori savo klientams pasiūlyti visapusiškus priežiūros ir grožio sprendimus. Mes visada esame kartu su grožio pramonės naujovėmis ir pokyčiais. Nuolatinis mūsų standartų aukštinimas ir net reikliausių klientų lūkesčių tenkinimas yra mūsų filosofijos pagrindas. Prekės ženklas Purlés buvo sukurtas dėl noro kasdienes procedūras paversti įsimintinomis ceremonijomis. Mūsų nuomone, šis pokytis atspindi profesionalių terapijų ateitį.

Purles priežiūra namuose - tai:

Tęstinumas po atliktų profesionalių procedūrų

Puikus parinkimas produktų pagal individualius odos poreikius

Profesionali kokybė, didelis efektyvumas

Kvapų magija, kuri stimuliuoja pojūčius

Platinama visame pasaulyje

Purlés platinama šiose šalyse: Bulgarija, Baltarusija, Belgija, Kroatija, Kipras, Čekija, Estija, Suomija, Prancūzija, Graikija, Honkongas, Italija, Korėja, Latvija, Libanas, Lietuva, Nyderlandai, Norvegija, Pakistanas, Lenkija, Rumunija, Rusija, Saudo Arabija, Singapūras, Serbija, Ispanija, Turkija, JAE, Ukraina, Jungtinė Karalystė, Vietnamas.

Augimo faktoriai - raktas į sveiką odą

Augimo faktoriai - raktas į sveiką odą

Neįmanoma sustabdyti bėgančio laiko, tačiau jūs galite veiksmingai paveikti procesus, kurie sukelia senėjimą ir išbalansuoja odą. Nauja „Purles“ linija jau pas mus! Kam skirti augimo faktoriaus technologijos produktai? Kokie yra šie augimo faktoriai? Kodėl juos naudoti? Kviečiu paskaityti

Skaityti daugiau trending_flat
Kriaunama...