Purles nuopelnas – vasaros malonumų netrikdanti veido oda

Pavasaris užleidžia pozicijas, artėja vasara. Norėsime iš įprastos rutinos persikelti į vasaros teikiamų malonumų sūkurį. Tačiau nevertėtų užmiršti – vasarą galime ir per stipriai nudegti saulėje, padidėja pigmentinių dėmių rizika. Nuo maudymosi druskingoje jūroje ar baseinuose dažnai oda išsausėja, pleiskanoja. Dėl laiko trūkumo labai dažnai, išvykdami į kelionę, daug nemąstydami, išgirdę ar pamatę gražią reklamą, perkame kosmetikos priemones ir tikimės apsaugoti savo odą be didelių pastangų.

Pastaruoju metu Lietuvos rinkoje tarp daugybės kosmetikos prekių ženklų vis dažniau pastebimas PURLES kosmetikos vardas.

Patarimų kaip prižiūrėti savo odą ir kokius kosmetikos produktus naudoti kreipiamės į kosmetologijos specialistę Daivą Uselienę. Ji apie PURLES kosmetiką šiandien gali papasakoti labai daug.

Žinome kad jūs jau daugiau nei 30 metų dirbate kosmetologijos srityje, todėl neabejojame, kad profesionalumu ir patirtimi grįsti atsakymai turėtų sudominti skaitytojus. Papasakokite trumpai apie save:

Taip jau 32 metai kaip esu kosmetologijos sūkuryje. Praktikos turiu pakankamai ir jau galiu žmonėms padėti išspręsti odos problemas. Buvau Klaipėdos valstybinės kolegijos grožio terapijos katedros vedėja, iki šiol užsiimu grožio specialistų tobulinimu, skaitau paskaitas studentams. Daugybė stažuočių užsienyje ir ilgalaikė praktinė veikla prisidėjo prie kompetencijų vystymo. Teko pažinti akademinį pasaulį bei kosmetologiją pamatyti iš mokslinės perspektyvos. Esu įkūrusi savo įmonę „Grožio ir sveikatos tarnyba“, kurios viena iš veiklų yra apmokyti Lietuvos grožio specialistus teikti paslaugas su PURLES kosmetika. Turime subūrę specialistų komandą, kuri veda mokymus nuotoliu ir gyvai dirbantiems specialistams, taip pat kolegijose ir profesinėse mokyklose kur ruošiami būsimi grožio specialistai. Konsultuojame ir kosmetikos naudojimo klausimais.

Kodėl palikote mokslo pasaulį?

Todėl kad dėl laiko trūkumo nebegalėjau suderinti praktinio darbo ir dėstymo bei vadovavimo pareigų kolegijoje. Reikėjo rinktis tarp privačios veiklos ir darbo mokslo įstaigoje.

Kaip vis dėlto yra su ta mūsų oda, kaip ją taisyklingai prižiūrėti? Per savo gyvenimą išbandžiau labai daug įvairiausių gamintojų kosmetikos, labai daug siūlomų procedūrų. Mokslo atradimai eina šuoliais ir kasdien sukuriama kažkas naujo. Yra labai daug geros kosmetikos sukurta, tačiau daugelis mūsų užmirštame pamatinius sveikos odos principus, renkantis kosmetikos priemones. Taip pat reikia priminti, kad norint turėti sveiką odą reikia turėti ir sveiką organizmą.

Renkantis kosmetiką reikia žinoti tikslą, ko siekiame naudodami pasirinktus produktus. Geriausia, kai specialistas atlieka pilną ir išsamią odos diagnostiką. Į ją įeina ne tik odos apžiūra, įvairūs testai, matavimai diagnostikos prietaisu. Būtina paklausti kliento apie jo mitybą, gyvenimo būdą, atskirų organizmo sistemų sutrikimus. Žmonėms dažnai odos problemų kyla sutrikus virškinimui, esant kepenų problemoms ir t.t. Turint žalingų įpročių pvz. rūkant, per daug laiko praleidžiant prie kompiuterio, sutrikdžius miego režimą. O kur dar įpročiai odą krapštyti, spaudinėti - jie gali būti labai žalingi, įnešantys infekciją, paliekantys randus ir použdegimines dėmes.

Būna situacijų, kai tenka paprašyti kliento pasidaryti išsamesnius kraujo tyrimus. Siūlau patiems sau atlikti „organizmo auditą“ siekiant išsiaiškinti gilumines problemų priežastis. Ir dažnai žmonės grįžta po gydytojų - dermatologo, alergologo, ginekologo, endokrinologo ar mitybos specialisto konsultacijų sužinoję, kad veidą spuogais beria dėl skrandyje esančios bakterijos „Helicobacter pylori“, padidėjęs plaukuotumas yra dėl hormonų sistemos sutrikimų ir t.t.. Esu susidūrusi su atvejais kai žmonės naudoja brangią kosmetiką, darosi procedūras salone keletą mėnesių ir nesulaukia pokyčių. Po 2-3 mėnesių eina pas kitą kosmetologą, perka naują kosmetiką ir ji taip pat panaudojus kurį laiką nepadeda. Todėl dažnai problema kyla ne dėl kosmetikos priemonių o netinkamo procedūrų ir produktų parinkimo, ir svarbiausia, nepašalintos vidinės priežasties. Būna, žmonėms išsivysto alergija kokiam nors sudėtiniam kosmetikos produktui ar maisto produktui, pvz. laktozei, todėl gali atsirasti bėrimų. Dažnėja nusiskundimų dėl veido raudonio, rožinės paūmėjimų. Neretai siunčiame klientus konsultuotis pas gydytoją dėl veido erkučių. Tokie žmonės labai nustemba, kad taip greitai padėjome nustatyti problemą ir parinkus tinkamus kosmetinius produktus veido oda pradeda atsigauti.

Tad vienareikšmiškai pasakyti, kokią kosmetiką naudoti negaliu. Kosmetika parenkama atsižvelgiant į amžių, odos būklę ir problemas. Aš pasirinkau PURLES ženklo kosmetiką iš Prancūzijos. Ilgai ieškojau tokios kosmetikos, kuri turėtų didelę skirtingų linijų pasiūlą pradedant nuo kasdienės veido odos priežiūros produktų ir baigiant intensyviomis odos terapijos priemonėmis. Kadangi kiekvieno žmogaus oda yra kaip atskiras, savitas žemėlapis su savo problemomis, man PURLES suteikia galimybę parinkti sprendimą iš ne mažiau kaip 150 produktų, skirtų profesionaliai ir individualiai kosmetinei priežiūrai pagal odos problemas. Taip pat labai svarbu, kad kosmetika nekeltų alergijos, neužkištų odos porų. Su PURLES prekės ženklu dirbu jau 8 metus. Prieš pasirinkdama norėjau viskuo, ką deklaruoja gamintojas įsitikinti pati. Todėl teko vykti į mokymus pas gamintoją į užsienį. Supratau, kad PURLES kosmetiką sukūrė bendraminčių kolektyvas, išmanantis šių dienų kosmetologijos poreikius ir kosmetinius produktus gamina inovatyviose Prancūzijos ir Ispanijos laboratorijose. Kosmetika gaminama pritaikant naujausius estetinės medicinos pasiekimus. Visi produktai atsakingai pagaminti ir atitinka griežtus kokybės standartus. Produktai sukurti remiantis naujausiomis biocheminėmis žiniomis ir pažangiausiomis technologijomis.

Gal galite daugiau papasakoti apie šią kosmetiką?

Visų pirma reikia pasakyti, kad PURLES - profesionali kosmetika pritaikyta darbui kosmetikos salonuose, SPA centruose, dermatologijos klinikose. Ją sudaro produktai skirti profesionalų darbui ir produktai klientams jų odos priežiūrai namuose. PURLES kosmetika šiuo metu turi 20 skirtingų linijų profesionalų darbui. Produktai klientams yra pritaikyti pagal odos problemas ir yra skirti tiems, kas ieško veiksmingos odos priežiūros priemonės. Kiekvienas produktas turi savo kodą. Todėl klientams yra labai lengva rekomenduoti įsigyti produktus. Pavyzdžiui. vasarą rekomenduočiau naudoti HydraOxy linijos drėkinančius produktus (kodas 125 arba 126), skatinančius deguonies apykaitą odoje ir mažinančius ekranų mėlynos šviesos žalą odai. Taip pat regeneruojančius produktus su augimo faktoriais (kodai 151, 152), odos mikrobiomą puoselėjančius ir atstatančius produktus (kodai 161, 162) ir be abejo saulės filtrus (kodai – 122 arba 155). Naujiena, kuri mus jau pasiekė šiuo metu - Beauty liftology linija brandžiai odai su stangrinančiu, odą lyginančiu, raukšlių gylį mažinančiu efektu (produktų kodai – 165, 166).

Kur galima įsigyti šių produktų?

Kadangi PURLES yra profesionali kosmetika, jos galima įsigyti grožio salonuose, kuriuose atliekamos procedūros su šia kosmetika. Lietuvoje ši kosmetika jau užsitarnavo gerą vardą tarp vartotojų. Purles gamintojai laikosi nuostatos, kad priemonės turi būti parduodamos su konsultacija, kad maksimaliai gerai būtų parinkti produktai, kurie vartotoją džiugintų bei padėtų spręsti jo odos problemas.

Purles profesionalios kosmetikos namų linijos produktus įsigyti ČIA

Augimo faktoriai - raktas į sveiką odą

Augimo faktoriai - raktas į sveiką odą

Neįmanoma sustabdyti bėgančio laiko, tačiau jūs galite veiksmingai paveikti procesus, kurie sukelia senėjimą ir išbalansuoja odą. Nauja „Purles“ linija jau pas mus! Kam skirti augimo faktoriaus technologijos produktai? Kokie yra šie augimo faktoriai? Kodėl juos naudoti? Kviečiu paskaityti

Skaityti daugiau trending_flat
Kriaunama...