Naujoji „Purlés“ linija, pagrįsta augimo faktoriais, yra novatoriška ir tvirtai įsišaknijusi šiuolaikinėse technologijose. Jo veikimo esmė yra intensyvus regeneravimas, taigi ir anti-senėjimo efektas.

Augimo faktoriai - kam?

Augimo faktoriai yra neįtikėtinai galingi. Jie yra peptidų grupė, kuri biologiškai veikia ląsteles, skatina jų augimą, metabolizmą ir dalijimąsi. Tyrimai rodo, kad tepami ant odos jie pagreitina jos regeneraciją, skatina kolageno, elastino ir kitų tarpląstelinės matricos elementų sintezę.

Kam?

Procedūros, naudojant augimo faktorius puikiai tiks pažeistai odai, ypač po intensyvių procedūrų estetinės medicinos srityje, pvz., Cheminio pilingo ar mezoterapijos. Augimo faktorių galią taip pat galima naudoti odai, kovojančiai su spuogų randais ar senstančiai odai.

Procedūros rinkinys

Nauja „Purlés“ profesionaliam naudojimui skirta linija yra supakuota į rinkinį, leidžiantį atlikti 5 regeneracines procedūras. Pagrindiniai formulių komponentai yra augimo faktoriai, priklausantys įvairioms grupėms: EGF, IGF-1, FGF, VEGF. Be augimo faktorių, linijoje yra daug veiksmingų drėkinančių, senėjimą stabdančių ingredientų, gerinančių bendrą odos būklę, pvz., Natrio hialuronatas, postbiotinis fermentų kompleksas, sraigių gleivės ar „Matrixyl“.

Procedūra

Pašalinus makiažą, rekomenduojame švelnų pirminį šveitimą, šiam tikslui galite naudoti kavitaciją arba fermentinį pilingą. Kitas žingsnis-kruopščiai nušveisti odą ir užtepti 53 L-Peel cheminį šveitiklį, tai pieno rūgšties, laktobiono rūgšties ir peptidų mišinys. Pilingą galima naudoti ištisus metus, švelnus, tačiau dėl jo sinergetinio poveikio su augimo faktoriaus technologijos produktais jis puikiai tinka šiai procedūrai. Ant kruopščiai nuvalytos ir švelniai nušveistos odos užtepkite sterilią 20,1 EGF ampulę „Youth Shot“. Šioje vietoje galime naudoti mikroadatinę mezoterapiją. Tinkamai atlikta procedūra, kai mikroadatinė terapija derinama su augimo faktoriais, garantuoja puikius rezultatus. Procedūrą taip pat galime atlikti visiškai neinvaziškai, pvz., Įvedę ampulę su ultragarsu.

Kitas žingsnis - taikyti 20,2 EGF jaunimo hidrogelio kaukę. Jis padalintas į du lakštus, kurių dėka jis puikiai tinka veidui, o pats hidrogelis palaiko veikliųjų medžiagų įsiskverbimą ir maloniai vėsina. Po 15-20 minučių nuimkite kaukę, tada tepkite 20,3 EGF jaunimo akių eliksyro akių serumą ir 20,4 EGF jaunimo kremą veidui.

Augimo faktoriai aktyvina regeneracijos ir atsinaujinimo procesus, kurie yra labai svarbūs odos atjauninimo procedūrose. Augimo faktoriaus technologijos linija yra puiki priemonė kovoti su senėjimu ir atgaivinti odą.

Augimo faktoriai - raktas į sveiką odą

Augimo faktoriai - raktas į sveiką odą

Neįmanoma sustabdyti bėgančio laiko, tačiau jūs galite veiksmingai paveikti procesus, kurie sukelia senėjimą ir išbalansuoja odą. Nauja „Purles“ linija jau pas mus! Kam skirti augimo faktoriaus technologijos produktai? Kokie yra šie augimo faktoriai? Kodėl juos naudoti? Kviečiu paskaityti

Skaityti daugiau trending_flat
Kriaunama...