Neįmanoma sustabdyti bėgančio laiko, tačiau jūs galite veiksmingai paveikti procesus, kurie sukelia senėjimą ir išbalansuoja odą. Nauja „Purles“ linija jau pas mus! Kam skirti augimo faktoriaus technologijos produktai? Kokie yra šie augimo faktoriai? Kodėl juos naudoti? Kviečiu paskaityti

Augimo veiksniai, t. Y. Augimo faktoriai

Šios slaptosios molekulės yra peptidai, skatinantys ląstelių augimą, dalijimąsi ir transformaciją. Procesai, kuriuose dalyvauja mūsų natūralūs augimo veiksniai, organizme vyksta nuolat. Ir ne tik pačioje odoje. Medicina daugelį metų juos naudoja audinių regeneracijai skatinti, o kosmetologija - jų gebėjimui skatinti pagrindinių dermos medžiagų (įskaitant hialurono rūgštį ir kolageną) atsinaujinimą.

Deja, su amžiumi ir padidėjusiu streso poveikiu odos augimo faktorių kiekis smarkiai sumažėja. Kaip tai atrodo iš šalies? Atsiranda raukšlių, sumažėja elastingumas - odos būklė žymiai pablogėja. Todėl kuo efektyviau atkuriame natūralų apsauginį odos barjerą ir mažiname streso veiksnius, tuo sveikesnė ji ir lėčiau ji sensta.

Augimo faktoriaus technologija - moderni ir drąsi „Purlés“ linija „Growth Factor Technology“ yra novatoriška kosmetikos linija su augimo veiksniais, tvirtai įsišaknijusi šiuolaikinėse technologijose, kuriomis mes ypač didžiuojamės.

Mūsų darbo poveikis - EGF jauninantis akių eliksyras 151 ir EGF jaunibabtis kremas veidui 152 - idealiai papildo kasdienę namų priežiūrą su intensyviu, regeneruojančiu akcentu. Jie buvo sukurti taip, kad galėtų būti veiksminga (ir sveika!) Alternatyva invazinėms estetinės medicinos procedūroms.

Pagrindiniai abiejų formulių komponentai yra augimo faktoriai: EGF, IGF-1, aFGF, bFGF, VEGF. Kodėl jų tiek daug? Kiekvienas iš jų turi siaurą specializaciją ir konkrečią sritį, kurioje ji veikia. Todėl, naudojant daugiau nei vieną- maksimalus kosmetikos poveikis.

Kaip veikia naujos „Purlés“ linijos kosmetika?

151 EGF jauninantis akių eliksyras

Jis skirtas ne tik brandžiai odai. Šis produktas idealiai tinka moterims, kurios kovoja su tokiomis problemomis kaip odos nuovargis aplink akis, maišeliai ir tamsūs ratilai po akimis bei pirmieji senėjimo požymiai.

Vaistas turi savo poveikį ne tik augimo veiksniams. „Fucogel“ kompleksas ir natrio hialuronatas užtikrina ilgalaikį ir daugialypį drėkinimą. Raganų lazdyno ekstraktas ir Actiflow mažina paburkimą ir tamsius ratilus po akimis, o vitaminas B9, glutaminas ir postbiotinis fermentų kompleksas regeneruoja ir padidina natūralius odos apsauginius gebėjimus.

Dėl lengvos konsistencijos eliksyras puikiai įsigeria ir palaiko ingredientų įsiskverbimą. Vėsus aplikatorius puikiai tinka švelniam masažui, kuris sustiprina preparato patinimą mažinantį poveikį. Poveikis? Galite atsisveikinti su nuovargio požymiais ir pasveikinti spindinčią, gaivią ir elastingą odą po akimis. Ir kas dar įdomiau - jums nereikia atsisakyti mėgstamo paakių kremo. Mūsų eliksyras gali būti naudojamas atskirai arba kaip pirmasis žingsnis daugiapakopėje priežiūroje.

152 EGF jauninantis kremas veidui

Tai preparatas specialioms užduotims atlikti - idealiai tinka odai su senėjimo požymiais, sumažėjusiam elastingumui ir stangrumui. Tai fantastiška parama odai, kuriai reikia intensyvaus regeneravimo po cheminio šveitimo ir estetinės medicinos procedūrų, taip pat sausos ir labai sausos odos priežiūrai su pažeistu hidro-lipidiniu sluoksniu.

Kremas savo daugiakryptį poveikį lemia labai stimuliuojančių augimo faktorių deriniu su gausybe drėkinančių ir senėjimą stabdančių ingredientų. Dėka tokių komponentų kaip natrio hialuronatas, Fucogel, peptidai, Matrixyl ar Marine anti-senėjimo kompleksas, taip pat regeneruojantys minkštikliai ir skvalanas, EGF jauninantis kremas 152 drėkina, regeneruoja, ilgam atitolina odos senėjimą ir pagerina jos stangrumą.

Jo maitinančios savybės ir aksominė formulė suteikia odai šilko švelnumo ir jaunatviško švytėjimo.

Mūsų novatoriška augimo faktoriaus technologijų linija sujungia gamtos galią su šiuolaikinėmis ir pažangiomis biotechnologinėmis žiniomis. Štai kodėl mes tai suteikiame savo klientams su pasididžiavimu ir įsitikinimu, kad tai taps jų individualaus grožio kodo dalimi.

Kriaunama...